Druk wielkoformatowy – plotery Roland

Plotery Roland są obecnie jednymi z najbardziej niezawodnych urządzeń w segmencie druku wielkoformatowego

Ploter Roland VersaArt RS-640 i RS-540 ? idealne rozwiązanie dla firm rozpoczynających działalność w branży druku wielkoformatowego z uwagi na atrakcyjną relację cena/jakość, do małych firm reklamowych, firm wymagających prac zarówno jakości fotograficznej jak i wydruków na banerach i tkaninach. Druk wielkoformatowy Białystok Ploter Roland SolJet Pro III XJ-640 i XJ-740 ? maszyna dla najbardziej wymagających użytkowników ploterów drukujących, bezkonkurencyjny w klasie ploterów 1,6m ? 1,8m. Ploter Roland AdvancedJET AJ-740 i AJ-1000, Roland AJ-740 ? najszybszy ploter w ofercie maszyn Roland będący idealnym narzędziem przy wysokonakładowej produkcji reklam oraz szybkich realizacji zamówień.

druk wielkoformatowy - białystok

Hybrydowy Ploter UV Roland LEJ-640 ? o szerokości 160 cm do druku z roli na rolę i na sztywnych podłożach. LEJ-640 drukuje w konfiguracji kolorów CMYK + biały + werniks na podłożach do grubości 13 mm. Ploter UV Roland LEC-540 ? drukująco-tnący ploter UV pracujący w konfiguracji kolorów CMYK+Biały+Werniks dający efekt nabłyszczenia lub matu nadający grafikom unikalnych efektów, wzorów i tekstur.

wielki format białystok

Ploter UV Roland LEF-12 ? do bezpośredniego druku obiektów o grubości do 100 mm w wersji biurkowej. Druk wielkoformatowy Białystok

Drukarnia wielkoformatowa Białystok